canlı destek

KURSLAR

NİSAN AYI KURS LİSTESİ

 

Online İşbirlikli Çalışma Ortamları Eğitimi

Bu kursun amacı online işbirlikli çalışma araçları kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Easl.ly Eğitimi

Bu kursun amacı infografik oluşturma araçlarından Easl.ly’i kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Draw.io Eğitimi

Bu kursun amacı diyagram oluşturma araçlarından Draw.io’yu kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Telifsiz Görsel ve İkon Araçları Eğitimi

Bu kursun amacı telifsiz görsel ve ikon araçlarını kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

BookCreator Eğitimi

Bu kursun amacı E-Kitap oluşturma araçlarından BookCreator’ı kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 

 

MAYIS AYI KURS LİSTESİ

 

Edmodo Eğitimi

Bu kursun amacı öğrenme yönetim sistemlerinde Edmodo’yu kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 

Mentimeter Eğitimi

Bu kursun amacı online ölçme ve değerlendirme araçlarından Mentimeter’i kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 

Sunum Teknikleri Eğitimi

Bu kursun amacı etkileşimli etkili sunum hazırlama becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
 

EdPuzzle Eğitimi

Bu kursun amacı etkileşimli video hazırlama araçlarından EdPuzzle’ı kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
 

Powtoon Eğitimi

Bu kursun amacı animasyon hazırlama araçlarından Powtoon’u kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 

Thinglink Eğitimi

Bu kursun amacı etkileşimli görsel oluşturma araçlarından Thinglink’i kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 

Quizizz Eğitimi

Bu kursun amacı online ölçme ve değerlendirme araçlarından Quizizz’i kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Canva Eğitimi

Bu kursun amacı infografik oluşturma araçlarından Canva’ yı kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
 
 

Prezi Eğitimi

Bu kursun amacı sunum hazırlama araçlarından Prezi’yi kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
 
 

Layar Eğitimi

Bu kursun amacı Artırılmış Gerçeklik ile içerik oluşturma araçlarından Layar’ı kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 

Animaker Eğitimi

Bu kursun amacı animasyon hazırlama araçlarından Animaker’ı kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Cacoo Eğitimi

Bu kursun amacı diyagram oluşturma araçlarından Cacoo’yu kullanabilme becerisinin katılımcılara kazandırılmasıdır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
 

 

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ